Novinky


Chytrý se učí pět let, hlupák to stihne za den....

Nany nakryji na jaře, nedovedu si představit bandu stafbulíků 2 měsíce v ohrádce a jen po chvilkách venku...
Tak si užijí zahradu jako loňská štěňata a já už ji potom nebudu muset nikdy sekat.....

Nany malou Bibi adoptovala - je to super

Bibi a Nany - podzim 2017

Nany nastoupila místo Saši - chodíme do nemocnice, domova důchodců, rehabilitačního centra. Nany je perfektní - přesně ví, jak se posadit, hezky polohuje - všichni ji milují

Saša hospodaří u milé paní, takže dělá canisku na plný úvazek.....
___________________________________________________________________

Obnovila jsem si s holkami canisterapeutické osvědčení.
Holky byly perfektní a uspěly jsme na výbornou!

Saša + Nany, duben 2017

Dala jsem rozhovory asi do třech deníků - jedni mě opravdu naštvali, protože redaktor si tam psal bez ladu a skladu přepis našeho rozhovoru, i když slíbil, že mi to dá na korekci. Nejlíp je asi psát o tom, čemu nerozumím!

Canisterapie 2017

Holky jsou úžasné, pracují samostatně, pokaždé odcházím s pocitem, že jsme alespoň na chvíli udělali dětem i dospělým radost.......Stafbulíci - 5 týdnů, 2016

Štěňátka stafbulíků 2016

Dětský den, Nový Jičín

Canisterapie - červen 2016

Bonifác byl se svou majitelkou na své první soutěži:
Bull poslušňák - kategorie easy bull, kde se zkoušely základy poslušnosti bull plemen. Z 22 jsme - 12. místo!!

Gratuluji

Bonifác Moravia ArtexPravidelně každý druhý pátek vyrážím s Nany a Sašou za dětmi - jsou to dvě skupinky - malí do 10 let a větší do 18 let

Posledně se nám podařilo rozesmát Lenku - malý zázrak

Nany + Saša - modelky :-)

Péťa se Sašou, únor 2016

Canisterapie, únor 2016

Dnešní odpoledne s pejsky s paní Radovesnickou bylo úžasné, i za tu hodinu byl vidět u některých dětí velký pokrok v osmělování se ve vztahu k pejskům. Moc děkujeme, má to smysl, když se dokáže takto posílit sebevědomí pěstounských dětí, které si velmi často vůbec nevěří.

Holky byly bezvadné - byly jsme ohodnoceny jedničkou s hvězdičkou

Se Sašou a Nančou děláme lidem radost

Až budou obě dvě hárat - nakryji je, alespoň jedna z nich mi musí dát holčičku!

Karlov - canisterapie, červenec 2015

Kámošky - Nany + Saša

Pedigree O´Hanna Brabanter

Pedigree Sascha Slade Czech

Fotogalerie O´Hanna Brabanter
_______________________________________________________________________

Berkana Moravia Artex

Bibo byl taky na své první výstavě, 9.5.2015 - KV v Hlučíně - V1, Vítěz třídy mladých, v závěrečné soutěži - 4. místo. GRATULUJEME!!!!

Bibo Moravia Artex

Balů byla na své první výstavě - MV v Praze z 33 skončila na 4. místě - GRATULUJEME!!!!!

Balů Moravia Artex
_______________________________________________________________________

11.3. se narodila štěňátka - dva zlatí pejsci

Cairo i Carter jsou již v nových domovech

Cairo a Carter, květen 2015
_______________________________________________________________________

Štěňátka od Saši oslavila v březnu narozeniny - dva a jeden rok Přejeme jim hlavně zdraví, super domovy už mají
Děkuji za krásné emaily a fotky..................

Dobrý deň pani Radovesnická,
v prvom rade Vám chcem pogratulovať ku šteniatkam a poslať nejaké nové info o Bárnym.
S Bárnym stále chodíme na cvičisko, ktoré mu ide celkom dobre, dokonca dostal od psovoda pomenovanie sociál, lebo je s každým veľký kamarát. Jeho najobľúbenejším miestom na sedenie sú okrem gauča a postele aj kolená, na ktoré si veľmi rád chodí posedieť :). 28.03.2015 ideme na klubovú výstavu do Viničného, tak sa snažíme chodiť skoro každý deň po 5 km, nech sa dostane do formy. So stravovaním nemá problém, zje všetko, či už zeleninu, ovocie, surové mäso (hlavne hovädzie), granule alebo gauč :). Bárny vydáva občas také zvuky, že si už myslíme, že začne rozprávať. Jeho najobľúbenejší kamarát je stále nemecká doga s ktorou sa najlepšie vyhrá. Občas sa nám stane, že keď vidia ľudia Bárnyho, berú svojich psíkov na ruky a môjho priateľa to vždy vytočí a na protest zoberie Bárnyho na ruky tiež :).

Barny Moravia Artex

Krásný den paní Radovesnická,
doufám, že se Vás nebudu obtěžovat, ale zasílám zase pár informací a fotek našeho Barnabáška (Aberdaron). V úterý oslavil druhé narozeniny, posílám fotečky z oslavy :)
Barny je pořádný neposeda a mazlík jedním coulem! A všechny si omotal kolem prstu :) Je to veliký dobrák, miluje jiné pejsky a nejraději by si s nimi hrál, ale jeho "brutální" hry by ne každý pejsek zkousnul. A asi ani jejich páníčkové. Ale naštěstí má něco málo přes roční kamarádku bulmastivku Agnesku a vystačí si spolu moc! Ta jeho hry chápe a umí je mu vrátit. Ale za poslední půl rok se u něj objevila antimatie na jiné pejsky. Respektivě, je celý naježený a zabublá na středně veliké čistě černé psíky. Když má na sobě jakýkoliv barvený flek, žádný problém. Ale černé jako uhel nemá rád...asi máme psa rasistu :) V našem bydlišti jsou ale takovýhle jen dva, takový smetáci, kteří jen štěkají a ty naštěstí potkáváme zřídkakdy.
Jinak si našel místo na gauči, Sem tam nás z něj chce i vykopnout, aby se mohl rozvalit, ale to se mu ještě nepodařilo. A o víkendu má dovoleno spát s námi v posteli :) Je to naše miminko!
Doufám, že ostatní sestřičky a bráškové se maji stejně dobře jako on!
Mějte se moc krásně,

Štěpánka a Michal
Aberdaron - Barny Moravia Artex
_______________________________________________________________________
Dobrý večer paní Radovesnická,
u příležitosti prvního významného dne našeho Berryho vám posílám několik aktuálních fotek.
Pár fotek je ze zahrady, kde házíme balónkem, aby si Beroš pořádně zaběhal, - sousedé říkají, že ještě neviděli žádného psa tak rychle běhat - fotka z křesla je pak jeho sladký spánek po vyčerpávajícím dni.......a další fotky s novou hračkou, kterou dostal právě k prvním narozeninám, světe div se, hračka je ještě celá, rozuměj, zatím ji ještě nerozkousal, doufám, že je dostatečně tvrdá, aby něco vydržela.....Berry je stále ještě divoký, on vlastně vůbec nechodí, ale jenom běhá, pořád je v pohybu............
Počasí už je příjemné, tak si to na zahradě užíváme..................
Přeji pěkný večer
Pavla Řepišťáková

Berry Moravia Artex
_______________________________________________________________________
A něco ze života Bonifáce.....
Dobrý den, posíláme novinky ze života Bonifáce
Žil byl jednou jeden mlsný a nenažraný stafbulík Bonifác. Co našel, to snědl, ale dnešního rána ho jeho snídaně vůbec nezajímala. Páníčci si marně lámali hlavu co jejich mazlíčkovi je….. Pak jeho panička začala uklízet, a co to nevidí! Plný talíř cukroví co zbylo z Vánoc, už není, zbyli jen drobky. Hmm, tak v domnění, že je snědl mlsný páníček sype drobky do psí misky.
Pak ji to dojde!!!!!!!!!!! "Ty nenažranče :D.!"
To byla páteční příhoda. Pak se z Bonifáce se stal zajíček Duracell a byl k neutahání. Naštěstí jsme měli volno a vyrazili do obory na Hukvaldy, Štramberk a na Bílou Horu. Dnes na cvičák, aby se z něj opět stal hodný a poslušný pes.

Teď tu leží a chrápe úžasně unavený. Snad mu to chvíli vydrží :D. Cvičák asi do jara oželíme. Bonifáce vůbec nebaví. Je mu zima a on přeci nebude chodit u nohy, když ho zebou tlapky. Sednout si nebo lehnout do sněhu? Nemyslitelné! Nahodí naštvaný pohled, že se panička cítí jako největší trapitelka zvířat. Zastaví se ve stylu "dělej si, co chceš. Já v tom sněhu nebudu předvádět nic". Je to hrozný cíťa, ale co už s ním. Snad ho to na jaře přejde.
1.2.2018 admin

News management powered by Xpression News